Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable24) - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
ga: Réamhshocrú teanga an chuntais seo do ríomhphoist, agus an teanga roghnaithe do léiriú an tsuímh.

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil
