Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable36) - en to af translation catalogue (184 entries)

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: context
af: konteks

en: delete
af: verwyder

en: Administer
af: Administreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Home page
af: Tuisblad

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Center
af: Senter

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Add block
af: Voeg blok by

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Log message
af: Logboodskap

en: Poll duration
af: Stembusduur

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Performance
af: Werkverrigting

en: System
af: Stelsel

en: Method
af: Metode

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Anonymous
af: Anoniem

en: <All>
af: <Alles>

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Edit term
af: Wysig term

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Configure block
af: Verstel blok

en: None.
af: Geen.

en: Revert
af: Rol terug

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: open
af: oop

en: Parent terms
af: Voorgangerterme

en: revert
af: rol terug

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Themes
af: Temas

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: A list of files attached to the node.
af: 'n Lys van lêers aan die node geheg.

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: !a comments per page
af: !a kommentare per bladsy

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: The picture of a user.
af: Die beeld van 'n gebruiker.

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: The profile of a user.
af: Die profiel van 'n gebruiker.

en: Vocabulary terms
af: Woordeskat terme

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes

en: Add a node from your site as content.
af: Voeg 'n node toe van u werf af as inhoud.

en: Argument wildcard
af: Argument plekhouer

en: Create @name
af: Skep @name

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: filter
af: filtreer

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Search form
af: Soekvorm

en: select different theme
af: kies ander tema

en: Text format
af: Teksformaat

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.

en: The title of the referenced node.
af: Die titel van die verwysde node.

en: Add the breadcrumb trail as content.
af: Voeg die broodkrummelspoor as inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
af: Voeg die hulpteks van die huidige bladsy as inhoud.

en: My Account
af: My Rekening

en: A search form with advanced options.
af: 'n Soekform met gevorderde opsies.

en: The results of a search using keywords.
af: Die resultate van 'n soektog waar sleutelwoorde gebruik is.

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: User signature
af: Gebruikershandtekening

en: The signature of a user.
af: Die handteken van 'n gebruiker.

en: Master
af: Meester

en: The node title form.
af: Die nodetitelvorm.
