Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable36) - en to kk translation catalogue (178 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Home page
kk: Басты бет

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Center
kk: Орта

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Mode
kk: күй

en: Authored by
kk: Автор

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Operation
kk: Операция

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Front page
kk: Басты бет

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: None.
kk: Ешбір.

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: open
kk: ашу

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Themes
kk: Темалар

en: Slogan
kk: Ұран

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Permission
kk: Құқық

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Create @name
kk: @name құру

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: select different theme
kk: түрлі темаларды таңдау

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы
