Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable36) - en to ku translation catalogue (252 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Required
ku: پێویستە

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Core
ku: ناوکە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Menu
ku: پێڕست

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: search
ku: گەڕان

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: Text
ku: دەق

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Create
ku: درووستکردن

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Comment ID
ku: ID ی بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Poll duration
ku: ماوه‌ی ڕاپرسی

en: Poll votes
ku: دەنگدانەکانی ڕاپرسی

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Up
ku: سەرەوە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Width
ku: پانی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: System
ku: سیسته‌م

en: Owner
ku: خاوەن

en: General
ku: گشتی

en: Table
ku: خشتە

en: Other
ku: هیتر

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Down
ku: خوارەوە

en: Order
ku: ڕیز

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Term description
ku: دەربارەی واژە

en: Operation
ku: کردار

en: You have to specify a valid date.
ku: پێویستە بەروارێکی درووست دیاری بکەیت.

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: None.
ku: هیچ.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: open
ku: بیکه‌وه‌

en: Parent terms
ku: واژە باوانەکان

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Page name
ku: ناوی پەڕە

en: Slogan
ku: دروشم

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Above
ku: سەرەوە

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: jQuery Update
ku: نوێکردنەوەی jQuery

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: 1 min | @count min
ku[0]: 1 خولەک
ku[1]: @count خولەک

en: 1 sec | @count sec
ku[0]: 1 چرکە
ku[1]: @count چرکە

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ

en: Number of views
ku: ژماره‌ی بینین

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ

en: Boolean
ku: بوولی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: filter
ku: پارزن

en: Comment count
ku: ژمارەی بۆچوونەکان

en: The title of the node.
ku: ناونیشانی گرێ.

en: The date the node was posted.
ku: بەرواری بڵاوکردنەوەی گرێ.

en: Views today
ku: بینینەکانی ئەمڕۆ

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: The name of the site.
ku: ناوی ماڵپەڕ.

en: Region settings
ku: ڕێکخستنەکانی ناوچە

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Other blocks
ku: بلۆکەکانی تر

en: The unique ID of the comment.
ku: ID ی بێهاوتای بۆچوون.

en: New comment count
ku: ژمارەی بۆچوونە نوێیەکان

en: The type of the node.
ku: جۆری گرێ.

en: The language the node is written in.
ku: ئەو زمانەی کە گرێی پێ نووسراوە.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: The author of the node.
ku: نووسەری گرێ.

en: Last view
ku: دوا پیشاندان

en: The slogan of the site.
ku: دروشمی ماڵپەڕ.

en: Login page
ku: پەڕەی چوونەژوورەوە

en: The unique ID of the uploaded file.
ku: ID ی بێهاوتای پەڕگەی بارکراو.

en: The unique ID of the taxonomy term.
ku: ID ی بێهاوتای واژەی پۆلێن.

en: The name of the taxonomy term.
ku: ناوی واژەی پۆلێن.

en: The URL of the taxonomy term.
ku: بەستەری واژەی پۆلێن.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
ku: ئەو وشەگەلەی کە واژەی پۆلێنی لە خۆدا گرتووە.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
ku: ID ی بێهاوتای وشەگەلی پۆلێن.

en: Term count
ku: ژمارەی واژە

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
ku: ژمارەی ئەو واژانەی کە وشەگەلی پۆلێن لە خۆیدا گرتوون.

en: The unique ID of the user account.
ku: ID ی بێهاوتای هەژماری بەکارهێنەر

en: The login name of the user account.
ku: ناوی تێپەڕبوونی هەژماری بەکارهێنەر.

en: The email address of the user account.
ku: ئیمێلی هەژماری بەکارهێنەر.

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
