Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable36) - en to sl translation catalogue (205 entries)

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Home page
sl: Domača stran

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Core
sl: Jedro

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Inline
sl: V vrstici

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Mode
sl: Način

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: Medium
sl: Srednja

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: System
sl: Sistem

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Table
sl: Tabela

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.

en: Logout
sl: Odjava

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Hidden
sl: Skrito

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Blocked
sl: Blokiran

en: open
sl: odpri

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: revert
sl: povrni

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Standard
sl: Standardni

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Themes
sl: Teme

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Menus
sl: Meniji

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Loading
sl: Nalagam

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Crop
sl: Izrez

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Search form
sl: Iskalnik
