Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable6) - en to af translation catalogue (192 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Value
af: Waarde

en: Totals
af: Totale

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: You are here:
af: U is hier:

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Block Title
af: Bloktitel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Priority
af: Prioriteit

en: More
af: Meer

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: On
af: Op

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Home page
af: Tuisblad

en: Categories
af: Kategorieë

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Center
af: Senter

en: Types
af: Tipes

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: read more
af: lees meer

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Term name
af: Termnaam

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Severity
af: Strengheid

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: configure
af: verstel

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Method
af: Metode

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Navigation
af: Navigasie

en: User login
af: Aanmelding

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Order
af: Bestelling

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Pending
af: Hangende

en: Sources
af: Bronne

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Source
af: Bron

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Languages
af: Tale

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Revert
af: Rol terug

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: by
af: deur

en: Review
af: Hersiening

en: Processing
af: Verwerking

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Apply
af: Pas toe

en: Block body
af: Blokteks

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: Blue
af: Blou

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: Account information
af: Profielinligting

en: Account
af: Rekening

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Billing information
af: Faktuur inligting

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Create @name
af: Skep @name

en: Menu Settings
af: Menuverstellings

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: Order status
af: Bestestellingstatus

en: Review order
af: Hersien bestelling

en: Order state
af: Bestellingtoestand

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Guarani
af: Guaraniaans

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Search form
af: Soekvorm

en: Text format
af: Teksformaat

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys

en: Shopping cart contents
af: Mandjie inhoud

en: Checkout: @page
af: Betaal punt: @page

en: Completion message
af: Voltooiings boodskap

en: Unit price
af: Eenheidsprys

en: Order number
af: Bestelligsnommer

en: Use the button below to proceed to the payment server.
af: Gebruik die knoppie hieronder om voort te gaan na die betalingsbediener.

en: Order owner
af: Bestellingseienaar

en:  ×
af:  x
