Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable6) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Ash
de: Äsche

en: File
de: Dokumänt

en: Display settings
de: Aazeige-Ystellige

en: Display
de: Aazeig

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Site name
de: Name vo der Websyte

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: E-mail address
de: E-Mail-Adrässe

en: Method
de: Methode

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Term description
de: Begriffs-Beschrybig

en: American Samoa
de: Amerikanisch-Samoa

en: Marshall Islands
de: Marshallinsle

en: Northern Mariana Islands
de: Nördlichi Mariane

en: Size of textfield
de: Grössi vom Textfäld

en: Info
de: Information

en: Site information
de: Websyte-Informatione

en: Processing
de: Verarbeitig louft

en: Sidebar background
de: Randspalte-Hintergrund

en: Sidebar borders
de: Randspalte-Ränder

en: Footer background
de: Fuesszyle-Hintergrund

en: Title and slogan
de: Titel und Motto
