Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable6) - en to ku translation catalogue (209 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: You are here:
ku: تۆ لێره‌یت:

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Explanation or submission guidelines
ku: دەربارە یان ڕێنمایی پێشکەشکردن/بڵاوکردنەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: not verified
ku: پەسەند نەکراوە

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Ash
ku: خۆڵەمێش

en: Aquamarine
ku: کەشتی ئاوی

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Types
ku: جۆرەکان

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: Text
ku: دەق

en: read more
ku: درێژە

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Signature
ku: مۆر

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Severity
ku: دژواری

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: configure
ku: سازبکە

en: Updated:
ku: نوێکراوەتەوە:

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Owner
ku: خاوەن

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Order
ku: ڕیز

en: Term description
ku: دەربارەی واژە

en: You have to specify a valid date.
ku: پێویستە بەروارێکی درووست دیاری بکەیت.

en: American Samoa
ku: سەمۆوای ئەمریکا

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Guam
ku: گوام

en: Marshall Islands
ku: دوورگەکانی مارشاڵ

en: Northern Mariana Islands
ku: دوورگەکانی باکووری مەریانا

en: Palau
ku: پەلاو

en: Puerto Rico
ku: پوێرتۆ ریکۆ

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Info
ku: زانیاری

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: Slogan
ku: دروشم

en: Block body
ku: ناوەڕۆکی بلۆک

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون

en: Blue
ku: شین

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Account information
ku: زانیاریی هەژمار

en: Account
ku: هەژمار

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Post new comment
ku: بۆچوونی نوێ بنووسه‌

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Multilingual support
ku: پشتیوانی فرەزمانی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: The title of the node.
ku: ناونیشانی گرێ.

en: Guarani
ku: گوارانی

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Save and add fields
ku: جانە پاشەکەوت بکە و زیاد بکە

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Welcome (awaiting approval)
ku: بەخێرهاتی (چاوەڕێی چاوپێداخشاندنەوە دەکات)

en: Welcome (no approval required)
ku: بەخێرهاتی (چاوپێداخشاندنەوە پێویست ناکات)

en: Account activation
ku: چالاککردنی هەژمار

en: Account canceled
ku: هەژمار هەڵوەشایەوە

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Sidebar borders
ku: سنووری لاپارچە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم
