Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable6) - en to pa translation catalogue (74 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: by
pa: ਵਲੋਂ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ

en: Account information
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: Post new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਲਿਖੋ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
