Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable6) - en to sl translation catalogue (181 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: More
sl: Več

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Home page
sl: Domača stran

en: Categories
sl: Kategorije

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Types
sl: Tipi

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Text
sl: Besedilo

en: read more
sl: preberi več

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Term name
sl: Ime termina

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Severity
sl: Resnost

en: configure
sl: nastavi

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Medium
sl: Srednja

en: Price
sl: Cena

en: Owner
sl: Lastnik

en: Method
sl: Metoda

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Sent
sl: Poslano

en: User login
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Pending
sl: Čaka

en: Sources
sl: Viri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Languages
sl: Jeziki

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Revert
sl: Povrni

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Info
sl: Podatki

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: by
sl: spisal %s

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Block body
sl: Telo bloka

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Account blocked
sl: Račun blokiran

en: Parser
sl: Razčlenjevalnik kode

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Account information
sl: Podatki o računu

en: Account
sl: Račun

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Post new comment
sl: Objavi nov komentar

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Multilingual support
sl: Večjezična podpora

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče

en: Header top
sl: Glava na vrhu

en: Search form
sl: Iskalnik
