Webclient (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Configure
ast: Configurar

en: Basic
ast: Básicu
