Webclient (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Configure
fi: Määrittele

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Automatic
fi: Automaattinen
