Webclient (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Basic
mn: Үндсэн
