Webclient (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано
