Webclient (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Automatic
ta: தானியங்கி
