Webclient (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Configure
gl: Configurar

en: Basic
gl: Básico

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Automatic
gl: Automático
