Webclient (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Configure
ja: 設定

en: Basic
ja: 基本

en: Authentication
ja: 認証

en: Automatic
ja: 自動
