Webclient (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Automatic
pl: Automatyczne
