Webclient (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Configure
sl: Nastavi

en: Basic
sl: Osnovno
