Webclient (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Configure
da: Konfigurér

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: General
da: Generelt

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Automatic
da: Automatisk

en: Exceptions
da: Undtagelser
