Webclient (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: General
eu: Orokorra

en: Basic
eu: Basikoa

en: Automatic
eu: Automatikoa
