Webclient (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: General
ka: ზოგადი
