Webclient (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: General
fa: عمومی

en: Basic
fa: پایه

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Exceptions
fa: استثناها
