Webclient (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: General
tr: Genel

en: Basic
tr: Temel

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Exceptions
tr: İstisnalar
