Webclient (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Configure
af: Verstel

en: Hostname
af: Gasheernaam
