Webclient (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Hostname
cs: Hostitel

en: General
cs: Obecné

en: Basic
cs: Základní

en: Authentication
cs: Ověření

en: Automatic
cs: Automatické

en: Exceptions
cs: Výjimky
