Webclient (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: General
el: Γενικά

en: Basic
el: Βασική

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Exceptions
el: Εξαιρέσεις
