Webclient (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Configure
hu: Beállít

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: General
hu: Általános

en: Basic
hu: Alap

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Exceptions
hu: Kivételek

en: User agent
hu: Ügyfél
