Webclient (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Configure
nl: Instellen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: General
nl: Algemeen

en: Basic
nl: Basis

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Proxy URL
nl: Proxy-URL
