Webclient (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Configure
ps: سازول

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: General
ps: ټوليز

en: Basic
ps: ساده

en: Authentication
ps: تصدیق
