Webclient (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Configure
vi: Cấu hình

en: General
vi: Tổng quát

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Automatic
vi: Tự động

en: Exceptions
vi: Ngoại lệ

en: Proxy
vi: Ủy nhiệm
