Webclient (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configure
bn: কনফিগার

en: General
bn: সাধারণ
