Webclient (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Configure
ca: Configura

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Basic
ca: Bàsic

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Exceptions
ca: Excepcions
