Webclient (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Configure
eo: Agordu

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo
