Webclient (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: General
hr: Općenito

en: Basic
hr: Osnovno

en: Automatic
hr: Automatski
