Webclient (7.x-1.4) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit
