Webclient (7.x-1.5-rc1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen
