Webclient (7.x-1.5-rc1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།
