Webclient (7.x-1.5-rc1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական
