Webclient (7.x-1.5-rc1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន
