Webclient (7.x-1.5-rc1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
