Webclient (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: Configure
fr: Configurer

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: General
fr: Général

en: Basic
fr: Basique

en: Authentication
fr: Authentification

en: Automatic
fr: Automatique

en: Proxy settings
fr: Paramètres du proxy
