Webclient (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: General
jv: Umum

en: Basic
jv: Dasar
