Webclient (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Configure
kk: Баптау

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: General
kk: Басты
