Webclient (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Hostname
sq: Emri i host
