Webclient (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: General
sv: Allmän

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Exceptions
sv: Undantag
