Webclient (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Standalone
uk: Автономно

en: General
uk: Загальне

en: Basic
uk: Основні

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Exceptions
uk: Винятки

en: User agent
uk: User Agent

en: Proxy
uk: Проксі
