Webclient (7.x-1.6-rc1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Configure
ro: Configurează

en: Basic
ro: Simplu

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Automatic
ro: Automat

en: Exceptions
ro: Excepții
