Webclient (7.x-1.6-rc2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
