Webclient (7.x-1.6-rc2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: General
th: ทั่วไป

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Exceptions
th: ข้อยกเว้น
